Tipy a nápady pro dárkové a reklamní předměty

Reklamní a dárkové předměty jsou skvělou volbou jak oslovit budoucí zákazníky nebo poděkovat klientům, zaměstnancům, kolegům či klientům. Ovšem výběr takových předmětů je celkem náročný. Je to hlavně díky tomu, že nabídka je velmi široká a tak nabízí rozmanitý okruh výrobků, které lze vybrat pro reklamní účely či jako dárkové předměty.

papírové tašky

Často bývají využívané drobné předměty, kterých je více a tvoří balíček. K věcem, ze kterých lze vybírat, patří například kancelářské potřeby, textil, papírové a látkové tašky i sportovní batohy s potiskem Promodarky. Batohy mohou být jednoduché bavlněné vaky. Nebo může jít o sportovní batohy, které mají kapsy na zip a jsou ze sportovních materiálů. U batohů je výhoda velké plochy, na kterou je možné nechat udělat potisk loga či obrazu. Velkou plochu k potisku mají také tašky či textil, jako trička, mikina nebo bunda.

sportovní batoh

Lze také vybrat i menší předměty, které jsou vhodné k potisku a tím jsou například hrnky, nádoby a mísy. Je možné zvolit předměty, kde ani nemusí být nutné je nechat potisknout a lze je následně umístit právě do papírové či látkové tašky, která už potisk bude mít.

Dalším nápadem na dárkové a reklamní produkty jsou například předměty určené k zajištění větší bezpečnosti. Jsou používané reflexní pásky, vesty, blikačky a další osvětlení. Lze vybrat i produkty do domácnosti, na vaření, vybavení auta, věci na turistiku a sport. Také lze vybrat i elektroniku. Dobré je myslet i na to, pro koho jsou předměty určené a na základě toho vybírat. Některé produkty lze dát mužům i ženám u některých je třeba odlišovat podle pohlaví i věku. Dobré je myslet i na děti a i jim lze pořídit velmi zajímavé dárkové a reklamní předměty.

U výběru je třeba myslet na to, aby byly předměty praktické, pěkné a zároveň využitelné. Dobré reklamní předměty nezutou bez využití, ale lidem dobře poslouží.