Doplňujte kolagen pravidelně

S vyšším věkem naše tělo čelí projevům stáří. Mezi ně patří ztráta pružnosti pokožky, nižší kvalita vlasů a nehtů a snížení kolagenu v kloubech. Je to právě kolagen, který s rostoucím věkem v našem těle chybí. Tělo si ho přestává vyrábět, a proto je důležité jej nějak doplňovat, na což většina lidí zapomíná. Chcete mít zdravé klouby, nehty a vlasy a pevnou pleť? Pak začněte užívat mořský kolagen. Mezi všemi těmi druhy a typy kolagenu je ten mořský nejlepší.

kolagenové kapsle

Vyrábí se z mořských ryb a jeho kvalita je nejvyšší – vyzkoušejte ji na vlastní kůži. Po zhruba 25. roce věku by kolagen měl brát každý, kdo chce vypadat mladě a mít zdravé klouby. Právě nízká hladina kolagenu způsobuje artrózu. Pokud se chcete vyhnout pořadníku na umělé klouby, určitě začněte brát kolagen.

Orca kolagen je kvalitní a bez zbytečných příměsí
Orca kolagen je k dostání v sáčcích, které stačí smíchat s vodou. Díky tomu se snadno a rychle vstřebá. Sehnat ho můžete na našem e-shopu, kde se rovněž můžete zaregistrovat do věrnostního klubu. Díky tomuto členství budete mít svůj kolagen stále k dispozici u sebe doma, protože vám ho budeme pravidelně posílat. Získáte lepší cenu, dopravu zdarma a různé soutěže.

kolagenový prášek

Kolagen z běžné stravy nedoplníte
Myslíte si, že ve stravě sníte tolik kolagenu, že jej nepotřebujete doplňovat jinak? To je jeden z velmi rozšířených mýtů. Kolagen je potřeba doplnit doplňkem stravy, protože v jídle se ho moc nevyskytuje. Díky tomu budete vypadat o poznání mladší než vaši vrstevníci, kteří kolagen neužívali. Užívejte si lepší zdravotní stav, mladší vzhled a obdivné pohledy lidí, kteří vám budou zaručeně tipovat nižší věk. Orca kolagen patří mezi ty nejlepší, a na rozdíl od jiných pouze neslibuje, ale doopravdy plní, co má. Neutrácejte za luxusní kolageny za velmi vysoké ceny, a vsaďte na kvalitu.