Vše řeší americká nebankovní hypotéka

Určitě znáte slovo hypotéka a nejvíce si ho pojíte se získáním finančních prostředků na byt či dům. Když k hypotéce spojíte slova americká a nebankovní, vznikne úvěr s úplně jiným rozměrem.

zlaté prasátko

Co je americká hypotéka?

Americká hypotéka je vhodná pro lidi, co si chtějí půjčit větší částku peněz a nechtějí řešit spoustu náležitostí, jako třebas odhad nemovitosti. Výhodou je, že ač hypotéka musí být zajištěna nemovitostí, ale finanční prostředky, které získáte, nemusíte použít na rekonstrukci či koupi. Americká hypotéka je zajištěná stávající nemovitostí, tudíž nemovitostí ve vašem vlastnictví nebo rodiny či přátel. S penězi, které získáte, si můžete dělat cokoliv a to skoro s žádnými starostmi. U nebankovní americké hypotéky je to tak, že poskytovatele zajímá jen, jak velkou částku si chcete půjčit, jakou chcete dobu splatnosti a zda máte čím ručit. Jedním poskytovatelem americké nebankovní hypotéky je fahd. Tato společnost totiž vyhoví vaším požadavkům.

uzavření smlouvy

V čem se tedy nebankovní americká hypotéka vyplatí?

První výhodou u americké hypotéky je, že nikoho nebude zajímat, na co chcete peníze použít. Je to jen vaše věc a nikdo se potom pídit nebude. To je právě to co chceme. Další výhoda je, že nemusíte mít strach z toho, že zaplatíte nesmyslné poplatky. Nebankovní americká hypotéka je totiž bez poplatků. Dále můžete ručit tzv. „třetí osobou“ která je majitelem nemovitosti a vy si můžete pořídit cokoliv.  Nemusíte obíhat úřady a zajišťovat si výpisy a ještě za to platit. Nemusíte předem platit za ocenění nemovitosti. Velkou výhodou je, že je to bez náhledů do registru. Podle zákona, se musí alespoň do jednoho z registrů nahlédnout, ale pokud tam bude problém, budete vyplacen ze schváleného úvěru.

Protože je nebankovní americká hypotéka, tolik výhodná než klasická americká hypotéka, kde byste si museli vyřídit hned několik věcí, proto se stala nebankovní americká hypotéka tolik oblíbenou.

Jak si přijít k penězům?

Peníze jsou – jak se traduje – kulaté, a proto se lidem nejednou rozkutálejí dříve, než se tito nadějí. Ne každý má příjmy, jež stačí na pokrytí veškerých jeho výdajů, někdy někoho zaskočí i nutnost platit něco, s čím nepočítal, někdy dojde dejme tomu k výpadku příjmů, k selhání podnikatelského záměru nebo jiným komplikacím. A na problémy je zaděláno.
Jak jenom by byl člověk rád, kdyby mohl jednoduše zaplatit vše, co je po něm žádáno, a měl svatý klid! Jenže ať počítá, jak počítá, vždycky skončí v mínusu. Nikdy mu nezbude dost, a to dost možná ani na skutečně nezbytné záležitosti.
peníze na misce
A co potom? Potom lze buď živořit, nebo si vzít půjčku.
Troufám si tvrdit, že se rozhodnete spíše pro tu druhou možnost. Protože kdo by si rád odtrhával od úst, je-li tu i jiná možnost, že?
Ovšem ona není půjčka jako půjčka. A proto by se měl každý vždy dobře zamyslet nad tím, pro co se rozhodnout, než padne definitivní rozhodnutí.
Půjčky totiž mohou
– vyjít příliš draho, což ani nemusí být v první chvíli vidět kvůli háčkům ukrytým v komplikovaných smluvních podmínkách,
– klást přehnané nároky, jimž žadatel nebude schopen vyhovět, a jeho veškeré snažení tak vyjde vniveč, https://slovniky.lingea.cz/rusko-cesky/vnive%25C4%258D
– být záludné i v nejednom dalším ohledu.
A má-li se žadatel podobným rizikům vyhnout, je lepší vsadit na nebankovní hypotéku. A to proto, že americká hypotéka bez registru https://www.americkahypoteka.cz/americka-hypoteka/taková negativa nemá. U ní je vše o poznání jednodušší.
euro vlajka
Zde stačí dát do zástavy nemovitost a mít na splácení. A pak už se nikdo přehnaně nestará o to, jaké jsou žadatelovy finanční poměry, zda tento nemá dejme tomu nízké daňové přiznání, záznamy v registrech dlužníků, exekuce a podobně.
Půjčit si tu lze rychle a bez poplatků předem, doba splácení se dá flexibilně nastavit na ideální délku, veškeré podmínky jsou tu už předem jasné. A jakmile se podepíše smlouva, jsou peníze k mání.
A co si přát víc?

Půjčky pomohou

Když má člověk hluboko do kapsy, nejednou mu nezbývá nic jiného, než si vzít půjčku. Zní to logicky a logické to také je. Ovšem je to nejen logické, ale nejednou také více než komplikované. Protože k tomu, aby si člověk vzal půjčku, rozhodně nestačí jenom to, že to tento chce.
Zapotřebí je také najít někoho, kdo člověku půjčí. A to nemusí být rozhodně jednoduché. Protože u nás máme sice poskytovatelů půjček vcelku dost, jenže každý si klade podmínky, za kterých je ochoten žadateli přispěchat na pomoc, a ne každý ze žadatelů dokáže těmto požadavkům vyhovět.libry bankovky
A co když uchazeč nemá tak vysoké příjmy, jak by si poskytovatel představoval? Co když má záznam v registrech dlužníků, kterému se poskytovatelé často vyhýbají jako čert kříži? Co když má i další dluhy, exekuce na krku a podobně? V takových situacích žádá zájemce o půjčku velice často marně. Protože se nepůjčuje někomu, kdo vzbuzuje pochybnosti, zda bude schopen půjčené finanční prostředky i vrátit. A prodělávat se finančním institucím pochopitelně nechce.
A pokud zájemce přesto o nějakou půjčku stojí, respektive bez ní dokonce ani nemůže existovat?
Pak nejednou nezbývá nic jiného, než vsadit na nebankovní sektor a jeho hypotéky https://www.nebankovni-hypoteky-uvery.cz/o-nas/. A to z toho prostého důvodu, že zde může uspět i nejeden z těch, kdo by jinde marně pokoušeli štěstí.eura koláž
Zde se totiž na žadatele nekladou tak náročné podmínky, a proto tu lze uspět i ve skutečně těžkých časech. Naději tu má klidně i někdo se záznamem v registrech dlužníků, stejně jako někdo s nízkými příjmy či nevalně vypadajícím daňovým přiznáním, s exekucí nebo jinými problémy. Stačí, aby takový žadatel dokázal nabídnout nějakou nemovitost coby záruku za půjčené peníze, a má velkou naději, že mu bude přáno, i když doposud nikde neuspěl.
Zkuste to a uvidíte sami, jak snadné a přitom výhodné to je. Daleko snazší a výhodnější, než škemrat někde v bance.

Jakou půjčku zvolit?


Pokud má člověk jenom snesitelné a dočasné finanční potíže a nevzbuzuje ničím obavy, že by snad nemohl nebo nechtěl půjčené peníze splácet, má to snazší. Někdo takový si klade v titulku položenou otázku, tedy jakou půjčku zvolit, ve chvíli, kdy si vybírá z toho, co je k mání, to pro něj nejpřijatelnější.
vějíř z pětistovek
Člověk, který je na tom hůře, tedy který má příliš nízké příjmy, nevalné daňové přiznání a možná i nějaký ten záznam v registrech dlužníků, si klade stejnou otázku, ten však spíše ve smyslu na koho se obrátit, aby nebyl odmítnut. Protože o něj se poskytovatelé půjček rozhodně nepoperou, spíše mu pomyslně zabouchnou dveře před nosem.
Ovšem ať už je člověk takový nebo onaký, vždycky se pro něj aspoň nějaké řešení najde. A to řešení, jež vlastně vůbec není špatné. A to navzdory tomu, že je vhodné i pro lidi s notně pošramocenou pověstí, kteří nemají moc na výběr.
Vždycky jsou tu pro ně přinejmenším nebankovní americké hypotéky http://www.nebankovni-hypoteky-cz.cz/. Což jsou půjčky, při rozhodování o nichž nehraje zase až tak zásadní roli nic z toho, co se jinde, zejména v bankách, považuje za nezbytné. Uspět tu tedy může i ten, kdo má nízké příjmy, i někdo s nepříliš atraktivním daňovým přiznáním, ba dokonce i někdo, kdo má nějaký ten záznam v registrech dlužníků. Protože nad tím vším se tu dá přimhouřit oko.
rozprostřené mince
A to za předpokladu, že tu může žadatel nabídnout coby záruku za vrácení půjčených peněz vhodnou nemovitost.
Je-li tomu tak, může si člověk zažádat a získat až sedmdesát procent odhadní ceny takové jím do zástavy dávané nemovitosti. Stačí, když vyplní online žádost a e-mailem zašle několik snímků oné nemovitosti k posouzení a do čtyřiadvaceti hodin se dočká reakce ze strany poskytovatele. S nímž se dá dohodnout rychle a snadno na detailech, jež budou vyhovovat oběma stranám, takže nic nebude bránit tomu, aby se po doložení všeho nezbytného podepsala smlouva a záhy se poskytly žádané finance. Bez poplatků předem, zato však s možností splácet je až po dobu třiceti let, aby se snížily splátky. S možností použít tyto peníze na cokoliv.
Prostě ideální nabídka.

Nebankovní úvěry si dokážou poradit i se záznamem v registru

Také patříte k těm, kteří mají záznam v registru? Účast v takové skupině nikdo neocení, nicméně není to ani tak zlé, jak to na první pohled může vypadat. Nepříjemnost záznamu v registru v současnosti zmírňuje především fakt, že takový zápis už nemá vliv na váš úspěch při žádosti o půjčku. Tedy přesněji řečeno – se zápisem v registru v žádném případě nezískáte bankovní úvěr. Nicméně jestliže nutně potřebujete půjčku, tak si jistě nebudete příliš vybírat, takže vám přijde vhod vstřícná nebankovní hypotéka. Tím spíše, že její podmínky jsou poměrně výhodné, a pokud bude váš záznam v registru málo významný,

úspory

V každém případě, i když požádáte o hypotéku bez registru, tak si buďte jisti tím, že si vaše registry každý poskytovatel půjčky ověří, ať už zamíříte do banky anebo do nebankovní společnosti. A ten podstatný rozdíl je v tom, že zatímco v bance vás po zjištění, že máte vroubek v registru, vyprovodí ze dveří, tak v nebankovní společnosti prozkoumají, jak moc je váš záznam závažný, a podle toho vám nabídnou podmínky, za jakých můžete nebankovní úvěr získat.
Všechny nebankovní úvěry mají jednoduché a jasné podmínky, které musíte splnit, abyste dosáhli na potřebné peníze. Jedná se o dvě jasné podmínky.

puzzle

Na tu první narazíte úplně všude, kde se rozhodnete požádat o půjčku. Je to dáno tím, že požadavek na to, abyste měli dostatečný pravidelný příjem k tomu, abyste byli schopni půjčku splácet, je naprosto přirozený a žádoucí. Půjčka, na kterou by vaše finanční možnosti nestačily, by vás dostala do problémů, a to si nikdo nepřeje – vždyť půjčky jsou na světě proto, aby lidem pomáhaly.
Druhá podmínka, specifická pro nebankovní a americké hypotéky je ta, že se za svůj úvěr musíte zaručit nemovitostí. Nezáleží ani tak na tom, jaká nemovitost to bude, ale především na tom, jakou má aktuální tržní hodnotu.

Získat půjčku nemusí být snadné


Člověk neznalý reálného stavu věcí by si mohl říci, že není nic složitého na něčem takovém, jako je získání půjčky. Jeden si prostě zaskočí někam do banky, legitimuje se, podepíše pár lejster, dostane vytoužené peníze a může si jít po svých, myslí si taková neznalá osoba.kalkulačka
Jenže ono to vůbec tak jednoduché není. A pokud chce někdo půjčku, nejednou se něco naběhá, než ji sežene. Pokud ji tedy vůbec sežene.
Potíž je totiž v tom, že mnozí z těch, kdo si potřebují půjčit, nemají zrovna punc dokonalosti. Někteří mají hodně hluboko do kapsy, někteří mají na krku dokonce exekuce, někteří mají nelichotivé záznamy v registrech dlužníků a další třeba tak nízké příjmy, že vzniká obava, že z těchto nebudou schopni žít a splácet současně.
A tak se člověk někdy se zlou potáže, pokusí-li se někde zažádat o půjčení nějakých těch peněz. Když má podobné potíže, není zejména pro banky důvěryhodný a tyto mu raději nepůjčí, než aby riskovaly, že svěří své jmění někomu, z koho později nevyrazí ani korunu. Protože kde nic není, tam ani smrt nebere.domácí půjča
A kde se dá uspět v podobných případech?
Pokud už je pro podobně ‚nezajímavé‘ žadatele někde nějaká naděje na úspěch, je to americká hypotéka. A to ze zcela prozaických důvodů.
U produktu americká hypotéka kalkulačka nerozhoduje o všem. Tady daleko více rozhoduje zdravý rozum. A ten praví, že pokud dá takový žadatel o půjčku do zástavy nějakou svoji nemovitost, za niž si může půjčit do sedmdesáti procent odhadní ceny této nemovitosti, je to dostatečná záruka na to, aby se nikdo příliš nestaral o výši jeho příjmů a registry. A pak tedy stačí, když má žadatel nějaké příjmy, z nichž se dají hradit splátky, a v registrech dlužníků nějaký ten záznam, který nesignalizuje problémy do budoucna.
A nic tak nebrání tomu, aby takový žadatel prošel jen několika nenáročnými procedurami a během maximálně pár dní se peněz dočkal.
Protože uznejte sami. Co by mohlo podobnou půjčku z pohledu poskytovatele zkomplikovat?
Nic.

Jak se splácejí dluhy?

Pro laika je to naprosto jednoduchá záležitost. Pokud si někdo půjčí peníze, je stanoveno, dokdy je musí vrátit, a to navýšené o úroky v té a té výši, jež bývá obvykle udávána v procentech. A tím je to odbyté.
Co se týká půjčené částky, je tu vše nad slunce jasné. Ta se prostě vrátí v takové výši, v jaké byla půjčena, a je to.hypotéka na dům
Ovšem s úroky to tak jednoznačné není. Protože ty se někdy vypočítají tak, jak si to obyčejní smrtelníci vesměs představují, ovšem někdy tomu tak není. Lze se totiž setkat i s pojmem lineární splácení https://www.hypotekybezregistru.cz/a53-linearni-splaceni/. A toto funguje poněkud odlišně.
Zatímco se totiž třeba u hypoték vesměs setkáme s tím, že se pravidelně splácí pevně daná částka, zahrnující vždy stejný náležitý díl půjčené částky a také identickou část úroku, čemuž se říká odborně anuitní způsob splácení, je tu i jiná možnost.
A to splácení zvané lineární.
Čím se to posledně zmíněné odlišuje?
Tím, že v tomto případě splácí dlužník měsíc co měsíc stejnou část úvěru plus úroky platné pro aktuální měsíc. Tedy úroky z částky, již má momentálně půjčenu. A protože se tímto počínáním logicky postupně snižuje suma, již dotyčný dluží, o právě zaplacenou část, klesají postupně i úroky, jež je nezbytné platit.
U anuitního způsobu splácení si tak může být člověk jist, že bude platit stále stejně, u lineárního platí naopak kvůli postupem času klesajícím úrokům zpočátku více a později míň a míň.
A je jenom na dohodě dlužníka a poskytovatele půjčky, k čemu se přikloní, co je pro ně výhodnější.novostavby
Aby to pak pořád ještě nebylo jednoduché, existují i progresivní nebo degresivní způsob splácení. Při tom progresivním postupně roste splátka a mění se i poměr zaplaceného úroku a úmoru, tedy části půjčené sumy, při degresivním se splátka naopak postupem času snižuje, tedy začíná se splácením větší části úmoru a nižšího úroku a to se postupem času mění.
Co se týká splácení, máme tedy na výběr. Ovšem jedno zůstává vždy neměnné. A to, že je povinností dlužníka všechno vrátit. I s úroky.

Nebankovní hypotéky s nízkou úrokovou sazbou


Spotřebitelské úvěry formou hypotéky jsou stále v kurzu. Daleko častěji se v dnešní době, více než kdykoliv dříve v historii, poskytují také nebankovní typy úvěrů. Pro peníze si už nechodíme pouze do banky, ale využíváme také soukromé společnosti. Ty mohou nabídnout mnoho zajímavých nabídek. Jejich úroková sazba je srovnatelná, což je velkou výhodou, takže nikdo neprohloupí, když si k soukromé společnosti jde zažádat o úvěr. Ručí se nemovitostí, jako v případě každé běžné hypotéky.
Nebankovní hypotéka nebankovní hypotéky je spolehlivý a žádoucí spotřebitelský úvěr s výhodnými podmínkami.

nakreslený dům na prodej s nápisem for sale na střeše a boku domu

Vhodné pro zaměstnané občany i pro lidi s jinými příjmy

Tolerance je v případě naší soukromé společnosti obrovská. Tolerujeme nejenom záznamy v registrech ale také různé druhy příjmů. Už to svědčí samo o sobě, že chceme klientům pomoci k výhodným podmínkám. Specializujeme se také na občany s finančními problémy a exekucemi. I přes tyto problémy vám pomůžeme získat úvěr.

 1. Záznamy tolerujeme jak v bankovním tak také v nebankovním registru.
 2. Doba splatnosti 1 – 30 let dle vašeho výběru.
 3. Splátky podobné těm z běžných bankovních institucí.
 4. Peníze pro všechny občany a živnostníky, zaměstnance, ale i pro ostatní lidi s jinými příjmy.
 5. Poskytujeme také úvěry pro podnikatele a to již do 24 hodin.
 6. Peníze v obou případech můžete využít jakýmkoliv způsobem.
 7. Úvěry, kde tolerujeme záznamy, takže vám i přesto půjčíme, poskytujeme za výhodných podmínek a to s úrokovou sazbou od 6,9% ročně.
 8. VIP úvěr již od 4% ročně. V tomto případě akorát musíte mít čistý registr. Vše se dá vyřešit spoludlužníkem.

Zlaté eura a dolary za sebou v řadách

Kdykoliv zpracujeme nezávaznou nabídku. Jsme neustále na telefonu a připraveni vám z jakékoliv tíživé situace pomoci. Nepracujeme a ani nejsme bankami, proto jsou u nás mírnější podmínky a tolerantnější přístup. Pomáháme i lidem v nouzi a tíživé finanční situaci.

Úvěr, u kterého se ručí nemovitostí

Nebankovní hypotéky v posledních letech dostihují a předhání banky. Poskytují výhodné podmínky a nemají tak přísná pravidla, takže je mnoho výhod na jejich straně. Díky tomu si je sjednává čím dál tím více lidí i podnikatelů.

podnikání

 • Nebankovní hypotéku můžete splácet až 30 let https://nebankovni-hypoteka-cz.cz/nebankovni-hypoteka/.
 • Tolerují se dokonce různé příjmy, což v mnohých případech může být u bankovních institucí problém. Naše společnost poskytuje úvěry v případě, že jste běžný zaměstnance, a pobíráte měsíčně mzdu, ale také v případě, že máte jiné příjmy.

Úvěr můžete žádat také v případě, že máte záznam. Se záznamy v dnešní době není jednouché získat finance. My je tolerujeme a to hned obojího typu jak bankovní – BRKI, tak také nebankovní – SOLUS, NRKI.

 • Žádné poplatky předem se neplatí. Jestli jste si mysleli, že se budou vybírat poplatky předem, tak to vás mile překvapíme. Žádné peníze předem nám dávat nebudete.
 • Úroková sazba je v mnohých případech podobná té, kterou znáte u americké hypotéky z banky.

Úvěry z banky i od soukromé společnosti

Jako profesionální společnost na zprostředkování a poskytování úvěrů se zaměřujeme na všechny typy klientů. Pomáháme běžným lidem, kteří jenom chtějí peníze pro soukromé účely, ale také těm, kteří mají dluhy a exekuce. Některým, kteří mají záznam v registru nebo i těm, kteří mají nízké příjmy. Někteří jsou podnikatelé, jiní běžní spotřebitelé. Pomáháme také zejména klientům, které banky odmítají. Vybereme s vámi vhodný typ úvěru a pomůžeme vám nastavit podmínky tak, aby pro vás byly přijatelné a mohli jste peníze získat.

 1. Zprostředkujeme exkluzivní spotřebitelský úvěr od banky. Tento typ se nazývá americká hypotéka. Můžeme dokonce zajistit, aby zde byla přijata tolerance malého záznamu. Pokud budete mít pouze malý záznam v registru, je možné tento typ úvěru zajistit.
 2. Od soukromých společností poskytujeme pod názvem nebankovní hypotéka také úvěr. Tento název je neoficiální a finanční produkt zprostředkujeme od soukromé společnosti. V tomto případě je totiž mírnější posuzování bonity, což někteří klienti upřednostňují.  

centy
Nemusíte se obávat zdlouhavého vyřizování

 • Celé vyřízení je snadné a trvá velice krátkou dobu. Rychlost je velkou předností u sjednávání těchto úvěrů. Vše řešíme ihned, takže sebe ani vás zbytečně nezdržujeme nějakým zdlouhavým čekáním.

Využijte veškerých výhod


Nebankovní hypotéka bez registru neboli také hypotéka bez dokládání příjmů jsou typy úvěrů určené podnikatelům. Mohou si je sjednat podnikatelé, firmy, OSVČ. Peníz z úvěru jsou určené pro firemní potřeby. Hradí se s nimi náklady, běžné výdaje, úhrady faktur, nedoplatky, koupě majetku, potřeb a zařízení či vybavení, dále se hradí OSSZ a VZP, nezaplacené faktury dodavatelům, s penězi můžete refinancovat staré nevýhodné půjčky, splatit exekuce a mnoho dalšího.

měna

Konkrétní podobu úvěru jsme si sdělili a jak je to s dalšími podmínkami?

 1. Úvěr je podnikatelský čili si jej mohou sjednat podnikatelé pro financování potřeb ve firmě.
 2. Získat můžete běžnou úrokovou sazbu od 7 % p.a.
 3. Neřešíme žádné registry, nezkoumáme záznamy. Nevadí, když záznam máte, není to problém, můžeme vám úvěr poskytnout.
 4. Nízké daňové přiznání? To je tabu. U nás dokládat daňové přiznání nemusíte.
 5. Splatnost 1–30 let. Určete si sami, jak dlouho chcete splácet úvěr.
 6. Výše úvěru? Do maximální hodnoty 70 % z dohadu nemovitosti.
 7. Ručení jakoukoliv nemovitostí. Může jít o dům, byt, pozemek, halu, komerční objekt, budovu či cokoliv dalšího.
 8. Garantována nízká úroková sazba.
 9. Předem neplatíte žádné poplatky.
 10. Zvolit můžete i refinancování půjček touto formou nebo vyplacení exekucí.

poradce

Individuální financování

Přizpůsobíme se vašim potřebám. Nemáme problém s individuálním financováním. Vždy se dá se situací něco dělat, i když vypadá naprosto beznadějně. Vyzkoušejte naše Moravské hypoteční centrum s.r.o. a přesvědčte se sami. Jsme spolehlivá česká firma, která vám zajistí peníze pro vaše podnikání.
Můžeme nabídnout dokonce financování již se 4 procenty p.a. Chcete znát podmínky pro získání lepšího úroku? Na tuto úrokovou sazbu mohou dosáhnout klienti bez záznamu nebo pouze s nějakým drobným záznamem. Abychom získali klienta bez záznamu, můžete to vyřešit spolužadatelem a získat nízkou úrokovou sazbu. Vše může být pouze dočasné a takováto osoba nesmí tedy mít záznam.