Odpočívat není ztráta času

Asi není člověka, který by neměl rád vodu. Od malička se koupeme, prvně ve vaničce, pak ve vaně. Když chceme šetřit vodou, dáme přednost sprchování, ale kdo by si jednou za čas nenapustil plnou vanu, nasypal koupelovou sůl, možná i zapálil vonné svíčky. Už si představujete ten relax, klid a pohodu? Koupelová sůl je častým dárkem pro ženy, protož každá žena si najde čas, aby ji jednou za čas ve vaně využila.

koupel

Koupelová sůl, ale není jen mořská sůl a voda nebude slaná, jde spíše o vonné byliny a oleje, které mají uvolnit svaly a navodit tělu příjemný odpočinek.

Ale víte, že si můžete ve svém bazénu, nebo vířivce užít skutečnou slanou mořskou vodu?

Sůl do bazénu se neprodává v malých lahvičkách a dárkovém balení. Jsou to 25 kg pytle, s pročištěnou zkrystalizovanou mořskou solí. Tato sůl se používá pro vytvoření solné regenerační koupele do vany nebo bazénu. Dopřávat si ale slanou mořskou koupel není jen tak jednoduché, protože sůl velmi silně podporuje korozi všeho, co přijde se slanou vodou do styku a pozor, i to i vypařující se voda, takže i pára, což může nadělat nejen v koupelně ale i v materiálech, z kterých je postavený bazén, včetně zastřešení a filtrace, velké problémy.

Dopřávat si slanou koupel nemusíte jen u moře, můžete si ji pořídit i ve vlastní vaně nebo bazénu, ale raději si ji dopřejte někde ve wellness centru, kde budou mít vše okolo bazénu nebo vířivky z materiálů, které odolají silnému korozivnímu účinku mořské soli.

koupelna

Potřebujete po hektickém dni zklidnit mysl a dát tělu chvíli k odpočinku a relaxování? Napusťte si plnou vanu, nasypejte koupelovou sůl, zapalte si vonnou tyčinku a hlavně, než se do vany položíte, nezapomeňte vypnout mobil. Taková hodinka ve vaně vás nepřipraví o moc drahocenného času, ale pomůže vám vyplavit všechen každodenní stres a shon. Zklidní váš nervový systém.