Na posteli z masivu se vám bude spát jako na mechovém polštářku

Základem každého dne je dobrý spánek. A základem dobrého spánku je kvalitní postel. Pokud se chcete vyspat do růžova, dejte si záležet na jejím výběru.
Každou postel tvoří rám postele a matrace. A obě dvě části by měly být co nejvíce kvalitní, abyste s nimi mohli být maximálně spokojeni. Takže i když budete mít ten nejlepší rám postele, ale špatnou matraci k tomu, tak vám taková postel příliš dobře neposlouží. A platí to přirozeně i naopak. Ani dobrá matrace se neobejde bez kvalitního rámu postele.

masivní postel

O tom, jak vybrat dobrou matraci, se dočtete na mnoha místech. Naopak o tom, jak si vybrat ten pravý rám postele, už toho tolik uvedeno není. I přesto byste si na takovém výběru měli dát maximálně záležet.
Pro vaši budoucí spokojenost je určující, jak bude vámi zvolená postel kvalitní – tedy jak bude pevná, jak bude stabilní, a zda bude zdravotně nezávadná.

Je jasné, že žádný výrobce postelí vám nebude přímo nabízet zdravotně rizikové výrobky. Ovšem pravda je ta, že o zdravotní nezávadnosti některých materiálů je možné směle pochybovat. To platí především u dřevotřísky. Dřevotříska je materiál, který má se skutečným dřevem společného pouze málo. Ve skutečnosti se jedná o dřevěný odpad spojený dohromady pomocí lepidel. A právě s těmito lepidly bývá kříž. Mohou se z nich postupně uvolňovat zdravotně rizikové látky, které vašemu zdraví příliš neprospějí. I z tohoto důvodu se na takovém nábytku uvádějí emisní třídy, které hovoří o tom, jak velké emise do ovzduší ve vašem domě můžete očekávat.

postel s úložným prostorem

Ovšem když vsadíte na spolehlivý nábytek z masivního dřeva, tak se žádnými rizikovými výpary trápit nemusíte. Do vašeho domova bude dýchat pouze vůně skutečného dřeva, takže třeba na posteli z masivu 140×200 se vám bude spát sladce jako na mechovém polštáři v lese. Do vašeho domu zavane svěží dech přírody a vy se vždy vyspíte do růžova.