Užijte si volné chvíle naplno


Každý dospělý člověk dobře zná, jak je život po ukončení kapitoly, jakou je dětství náročný a plný povinností. Z toho důvodu si chvíle, kdy máme volný čas a prostor pro odpočinek a zábavu vážíme a přejeme si ho nepromarnit.
Jestli i vy toužíte po porci dobré nálady a zážitku, který si užijete dosyta, zamiřte vaše kroky na , kde si přijdete při hře s laserovou zbraní – na pořádný relax se vším všudy.

billboard-right(1)

Nelze odmítnout dobrodružství

I vy se můžete opět vrátit do časů, kdy jste si pouze hráli a jediným problémem bylo to, že hry jednou musely skončit. Nasaďte si speciální vestu, vyzbrojte se laserovou zbraní a vrhněte se do boje v aréně, která vám poskytne prostor pro vydání perfektního výkonu.

  • Jedenáct lákavých her vás ve dvou arénách přesvědčí o tom, že na hry nejste nikdy staří.

Každá hra má svůj vlastní cíl a děj, díky kterému můžete alespoň na chvíli zapomenout na starosti a povinnosti, které vás v práci čekají.

Vybavte se dobrou kondicí a selským rozumem

V posledních letech se stala hra zvaná laser game i sportovní aktivitou, protože se při jejím průběhu pořádně zapotíte. Abyste vyšli ze hry jako vítěz, musíte být vždy v pohybu a dostatečně mrštní na to, abyste se vyhnuli zásahům. Nemyslete si však, že fyzická kondice je jediná, kterou při hře využijete. Důležité je používat i chytrou hlavu a najít vhodné úkryty, ze kterých vašeho protivníka překvapíte nečekaným zásahem.

labyrint (33)

Je skvělé mít po ruce příležitosti k tomu, jak vypnout i během jednoho dne, a to zejména díky zábavě, která neomrzí a vždy vám nabídne jiný typ hry a třeba i s jinou partou lidí. Na laser game se totiž můžete vydat i s rodinnými příslušníky nebo kolegy z práce, kdy se můžete blíže seznámit i z jiného úhlu než jen formálně. Účastní se jí mnoho firem, které si posezení v kruhu zaměstnanců a zaměstnavatelů zpříjemní i díky adrenalinu, o který v tomto případě nikdy není nouze.