Escape game

V podstatě to již není nic neznámého. Po celém světě existují tyto hry a dokonce i v naší republice se jich nalezne poměrně dost i na místech, které bychom nečekali. Jednu z nich nalezneme například v https://www.enigmaescape.cz/hledate-unikovou-hru-cesky-brod/, kde se nám určitě bude líbit samotné prostředí. Každá hra má určitý děj a my v něm hrajeme tu nejdůležitější roli. Hlavní hrdiny, kteří si vždy se vším poradí a vyřeší nejednu záhadu. Odměnou bude rozhodně skvělá zábava a úspěšné opuštění budovy. Ačkoliv se nemusíme bát, že bychom zůstali někde uvězněni.

pouliční život

Na kamerách je vždy připravena pomoc, ale na druhou stranu, přece nejsme břídilové, abychom ji potřebovali. Téma si lze vybrat a tak na chvíli se můžeme stát indiánem, cestovatelem v čase nebo snad agentem, podle současné nabídky her. Samozřejmě možností je daleko více, ale všechno se děje podle nějakého scénáře.

konec cesty

Aféra v Polsku děsí lidi

Je pravdou, že nehody se stávají a bohužel se přihodila v Polsku dost nepříjemná situace, kdy zrovna při této hře uhořela skupinka děvčat. Možná proto zůstává někdo s touto hrou v ústraní, že do toho nikdy nepůjde. Je to škoda, jelikož u nás se jedná o bezpečnou hru, kterou si skutečně může užít každý. Podle předpisů má totiž každý provozovatel povinnost vypracovat, před otevřením tohoto komplexu, bezpečnostní analýzu, která mimochodem posoudí, jak by použité stavební materiály reagovaly v případě požáru. Kdo to nemá, tak mu může hrozit nejen vysoká pokuta, možná i něco daleko horšího. U nás se provádí pravidelné kontroly, včetně ověření prostorů, zdali jsou zkolaudovány pro tento druh únikových her. Zároveň se přísně posuzuje i evakuace osob z herních prostor a také funkčnost bezpečnostního zařízení.

rychlý únik

Pokud si přece jenom nebudete jistí, není problém se obrátit na provozovatele a nechat si vše řádně vysvětlit. Není třeba si ale nechat ukrást zážitek z tak dobrodružné hry, která je dnes skutečně velmi oblíbená a mimochodem, žádná jiná tak moc podobná k této, neexistuje.