Malé, ovšem pohodlné

Děti vždy dávají přednost těm předmětům, které se více přibližují jejich velikosti než rozměrům dospělého člověka. Malé věci jsou pro nich jistotou a konec konců i bezpečím, které pochopitelně vyhledávají. Právě proto je lepší volbu nábytku do jejich pokojíku zaměřit na ten menší, který jim bude už od pohledu sympatičtější.

modrooký blonďáček

Židle je fajn, ale křeslo je lepší

Každé malé dítě má doma nejen místo k sezení – v podání dětské židli, ale i k válení – ve své postýlce nebo na pohovce ve vašem obýváku. Mnohem lepší by však bylo, nabídnout vašemu drobečkovi místo dřevěné a nepohodlné židle nebo pohodlí na gauči, na kterém se zpravidla ztrácí (nebo z něho padá) i to, aby mělo své vlastní dětské křeslo.

Předností tak malého nábytku je především jeho výška. Je přizpůsobená tomu, aby na něho dítě snadno dosáhlo, usadilo se a bez problému slezlo dolů samo. Rovněž vás potěší i skutečnost, že si ho zamiluje každé dítě. Je roztomilé od pohledu, více než komfortní díky svému materiálu a stabilní především kvůli pevné a odolné výztuži.

Je tedy skvělou investicí v případě, že je vaše dítě pořád nespokojené s tím, že nemá možnost pohodlně se usadit na něčem, co bude odpovídat jeho požadavkům a perfektnímu sezení.

Snadno přemístitelné

Toto křeslo je velmi skladné. Vzít si ho tedy můžete i na návštěvu (nebo prázdniny) k prarodičům, na dovolenou nebo kamkoliv, kde oceníte především to, že vaše dítě bude mít prostor k sezení. Nejvíce se však bude vyjímat v dětském pokojíku, kde se zbytkem vybavení splyne a zútulní ho ještě více, než je. I díky barevným motivům, které děti přirozeně lákají, si můžete vybrat přesně takové, kterému neodoláte.
dítě na židli

Pohádkové postavičky nebo i barevný odstín dodají malému křeslu tu pravou atmosféru a zaručí vám, že si ho vaše dítě zamiluje natolik, že v něm bude trávit veškerý svůj volný čas. A jestli si myslíte, že máte doma uličníka, který neposedí, pravděpodobně ho ještě nemáte, protože věřte tomu, že se z něho děti jen tak nehnou z místa.