Mobilní dům na sto způsobů

Když se řekne mobilní dům, mnoho z nás zatím ještě tápe a představuje si malé objekty na kolečkách, které stojí například místo chatky někde na zahradě a mají jednu nebo dvě místnosti. V našich představách se v takových domech netopí a nenajdete tam ani vodu či záchod. Něco takového si představujeme často ještě i dnes a to i přesto, že mobilheimy ušly za poměrně krátkou poslední dobu, mnohým vývojem a aktuální trendy bydlení se dostaly až do tohoto odvětví a změnily kompletně způsob bydlení v objektu na „kolečkách“.

projekt mobilního domu

Ano, takovýto dům stále můžete nechat přestěhovat, protože si pořizujete objekt na kolečkách, ale především se změnily jeho priority a upřednostnilo se bydlení. Právě bydlení je jejich dnešní velkou doménou, protože v takovýchto obydlích se v dnešní době dá přebývat dokonce i celoročně. A co víc, můžete je nechat zkolaudovat a tím získat číslo popisné a bydlet si v nich jako v běžném rodinném, zděném objektu.

Bydlení i pro náročné uživatele

V objektu najdete koupelnu s teplou i studenou vodou. Samozřejmě wc, ale také kompletně vybavenou kuchyni. V ní se dá plnohodnotně vařit. V dnešní době si můžete nechat objekt celý vybavit a nastěhovat se již do hotového bydlení. Donesete si pár osobních věcí a ihned bydlíte.
Mobilheim https://www.top-mobilnidomy.cz/ splní i ty nejnáročnější požadavky na bydlení.

interiér mobilního domu

Objekty mohou mít i více místností, často v nich najdete ložnici, dětský pokoj nebo dokonce dva dětské pokoje, obývací pokoj, který je v posledních letech moderní spojovat s kuchyní, abyste mohli žít jako rodina pohromadě. Sociální zázemí a technická místnost se často nachází také za zavřenými dveřmi, aby nic nepřekáželo.
Bydlení je tedy vhodné pro každého. Můžete je využít na sto různých způsobů:

  1. Na rekreaci – vhodné místo chatky.
  2. K podnikání – možnost kanceláře, dílny, prostory ke skladování, k výrobě, podnikání.
  3. K občasnému bydlení, například na zahradách, vhodné jako obydlí pro hosty.
  4. K bydlení – celoročně v nich můžete bydlet. Zateplují se a může se v nich topit.
  5. K celoročnímu bydlení, kdy získáte číslo popisné, a takovýto objekt se stane vašim trvalým bydlištěm.