Pořiďte si igelitové obálky, protože na kvalitě balení záleží

Provozujete elektronický obchod? Pak je vaší hlavní náplní práce mimo shánění kvalitního zboží také jeho odesílání zákazníkům. A na tom, v jakém stavu – v jaké kvalitě dorazí zásilka domů k vašim zákazníkům, záleží to, zda u vás nakoupí i v budoucnu či nikoli. Reklamace poškozeného zboží je samozřejmě vždy možná, nicméně něco takového žádného člověka nepotěší, takže je dost pravděpodobné, že se vám po první špatné zkušenosti do budoucna vyhne. A to by jistě byla škoda – proto se vyplatí vsadit na spolehlivé obaly, které vašemu zboží poskytnou sto procentní ochranu bez kompromisů.
Přesně takové jsou igelitové obálky http://www.2pack.cz/obalky/plastove-obalky. Jistě jste o nich již slyšeli, ale možná vás doposud nenapadlo, jak výrazně mohou pomoci při přepravě vašeho zboží k adresátům.

doručení zásilek do poštovní schránky

Tyto polypropylenové sáčky jsou tak kvalitní, že se o svou zabalenou zásilku rozhodně nemusíte obávat. K jejich protržení je potřeba vynaložit větší sílu, a především jsou dokonale voděodolné. Dovnitř k obsahu balíčku tak nepropustí ani jednu jedinou kapku. A to ani v případě, kdy by se vaše zásilka ponořila pod vodu – ani takového rizika se nemusíte obávat. Jisté tedy je, že případné nepříznivé počasí v podobě mokrého sněhu nebo prudkého lijáku vaše zboží nijak nepoznamená.
Každého odesílatele potěší i to, že se jedná o opravdu lehký obal – dokonce tak lehký, že na váze vaší zásilce nic nepřidá. A přidávat jí nebude ani na rozměrech, takže cena balíku se bude odvíjet čistě od obsahu zásilky, což je skvělá zpráva pro všechny – ať už dopravu hradí odesílatel anebo adresát. Výhodnější cena zboží se vždy počítá!

listonoš s červenou obálkou

Navíc, pokud jde o igelitové obálky, tak si můžete vybírat z mnoha dostupných rozměrů. A pokud v této široké nabídce náhodou nenajdete potřebný rozměr, můžete si nechat zhotovit obálku na míru vašim potřebám. Volit navíc můžete i tloušťku materiálu.