To se nemělo stát


Už jste někdy slyšeli, že správný a opravdový muž nikdy nenaříká, nesténá, neukazuje slzy a podobné projevy? Ano i takové názory kolují mezi lidmi. Problém ovšem je, že muž se stále jen bytost, není to nadpřirozený stroj a tak i na projevy pocitů má své právo. I když se snaží s nimi statečně bojovat. A to především v oblasti, kdy se dostaví nějaká nemoc nebo trápení, které budou výhradně pánskou záležitostí. Tak najednou se ztrácí fyzická zdatnost, schopnost čelit nástrahám každodenního shonu a to nejhorší je neschopnost postelových radovánek, které jsou skutečně tou nejhorší noční můrou.

kotvičník jako směs na přípravu čaje

Není důvod k panice

Je pravdou, že ženy tuto situaci vidí úplně jinak. Při nějakém problému sáhnou po přírodní léčbě nebo v nejhorším případu navštíví lékaře. Muž to dusí v sobě a přemýšlí spíš o tom, že je lepší sáhnout po nějakých tobolkách, než přiznat svoji slabost. Ještě je tu možnost si zakoupit v lékárně takzvanou zelenou viagru. Tedy abychom byli úplně přesní, tak se jedná o bylinku Kotvičník zemní, která má pozitivní vliv na hormonální aktivitu a reprodukční systém. Mimochodem kotvičník účinky podpoří zdravý průběh pohlavní činnosti jak u muže, tak ženy. Dá se popíjet ve formě čajového lektvaru, případně pojídat v tobolkách, ve kterých je ukrytý 100 % prášek z plodů kotvičníku.

zelenobílé tobolky naplněné zázračnou podpůrnou bylinou

Další jeho účinky

Zasahuje svými léčivými účinky i na jiná problematická místa. Díky tomu je bylinka oblíbená mezi sportovci a kulturisty, jelikož podporuje svaly a svalový tonus, navíc prospívá kardiovaskulárnímu systému a srážení krve. V podstatě skvěle upravuje i nervovou činnost a podporuje obranyschopnost celého organismu. Také je zdrojem vitamínu C. Díky této nenápadné bylince se žlutými drobnými kvítky se dají znovu plnit velké sny, podpořit sexuální život a vrátit úsměv na mužskou tvář.