Půjčovna dodávek Brno může vyřešit transport při stěhování bytu


Také nemáte rádi stěhování a berete tuto transakci pouze jako nutné zlo? Pak nevěšte hlavu, nejste sami. Nepodléhejte tedy zbytečnému splínu a soustřeďte se na dvě hlavní věci – dostatek papírových krabic a vhodnou volbu přepravního prostředku.
transportní dodávka

Věčný problém – kartonové krabice

Nakupovat papírové krabice pro jednorázový účel přesunu věcí na nové působiště připadá většině z nás jako zbytečná investice – doslova vyhozené peníze. Stěží je můžete využít jinak a navíc je skladovat není příliš vhodné už jen kvůli působení prachu a vlhkosti a možnému vzniku plísní.
Jistou možností je začít včas, alespoň v horizontu několika měsíců předem, nakupovat většinu spotřebního zboží a některých trvanlivých potravin (např. luštěniny, ořechy, olej atp.) ve specializovaných e-shopech a uschovávat všechny krabice, co se vám dostanou pod ruku.
Dalším řešením jsou hypermarkety. Některé obchody dokonce umožňují zákazníkům odebírat krabice přímo v prodejně na vyhrazeném místě a pak tedy stačí realizovat pravidelné nákupy potravin a střádat a střádat. A raději více krabic, než pak na poslední chvíli rychle zajišťovat náhradní řešení a zbytečně se stresovat.
papírové krabice poskládané na sebe

Jak s dopravou

Vlastní automobil – vozidlo s tažným zařízením je v takovém případě požehnáním. Stačí vypůjčit přívěsný vozík vhodné velikosti a je po starostech. Některé předměty se však do vozíku nemusí vejít a navíc mohou přijít k úhoně při nepříznivém počasí. A bez tažného zařízení přestěhujete jen drobnosti. Pokud hodláte využít střešní nosič, musíte počítat s omezenou nosností střechy auta a zavazadlový prostor kombíku pojme rovněž náklad nevelkých rozměrů. Důležité je také spočítat hmotnost všech věcí v autě, aby nepřekročila povolenou zátěž udávanou výrobcem vozidla.
Tranzitní vůz z půjčovny dodávek Brno – nákladový krytý prostor přepravní dodávky pojme přibližně mezi 10 a 17 krychlovými metry užitečného nákladu. Můžete do něj umístit i nábytek a spotřebiče větších rozměrů, které by se nevešly na přívěsný vozík. Některé půjčovny také umožňují zajistit dodávku s tažným zařízením a přívěsným vozíkem, což je zvláště ideální pro akce většího rozsahu. Zapůjčení vozidla je vždy předmětem dohody obou stran, přičemž doba využívání dodávky v rozsahu hodin či dnů se zakotví ve smlouvě.