Prožijte něco nového

Adrenalin
Jestliže vám chybí vzrušení a rádi byste si „zvedli tlak“, můžete zvolit například seskok padákem, rafting v peřejích, bungee jumping nebo možnost stát se na zkoušku pilotem letadla. Samozřejmostí je zaškolení a doprovod zkušeného instruktora, takže pokud se chcete „bezpečně bát“, stačí jen vybrat si zážitek přesně podle svého gusta.
seskok ženy.jpg
Jídlo a vaření
Vouchery do luxusních či exotických restaurací urazí málokoho, co ale jít ještě dál a vyzkoušet lekci vaření? Témat je i tady na výběr nespočet, a tak se můžete naučit fígle při přípravě třeba sushi nebo rybích specialit. Další možností je nabídka tzv. Degustačního menu – zkusit lze například pražení kávy nebo vaření piva, někdy i s možností All You Can Drink, takže o zábavu i poučení by mělo být postaráno.
květy na osušce.jpg
Masáže
Dopřát si kvalitní masáž by měl čas od času každý. Víte ale, že si lze dopřát i masáž medovou, thajskou, kokosovou nebo čokoládovou? Nezapomenutelným zážitkem, který si nejspíš budete chtít zopakovat, je pak masáž tantrická, která potěší nejen vaše tělo, ale i všechny smysly, takže rozhodně stojí za vyzkoušení .

Koníčky a povolání
Zajímá vás, co obnáší práce kováře, rádi byste si zastříleli z reálných armádních zbraní nebo zahráli na bicí soupravu? Není nic snazšího. Mnoho zážitkových firem z vás udělá na jeden den třeba i bagristu, popeláře nebo televizního redaktora, takže cesta k vašim dětským snům, ať už byly jakékoliv, ještě nemusí být úplně zavřená.

Zvířata
Ani pokud jste milovníkem fauny, rozhodně nepřijdete zkrátka. Ať už jde o jízdu na koni nebo rovnou se psím spřežením, krmení šelem nebo profese ošetřovatele v Zoologické zahradě, zážitkové firmy jsou připraveny uspokojit všechny vaše požadavky. Stačí jen vybrat si zvířátko, které máte rádi, a rozhodnout se, jak blízko se k němu chcete dostat.
let horkovzdušného balónu.jpg
Pobyty
Každý by si alespoň občas přál „změnit vzduch“ a ocitnout se někde, kde o něj bude jak se patří postaráno. Proč tedy nezkusit některý z nabídky zážitkových pobytů? Vybírat můžete například mezi gurmánským, romantickým nebo wellness zaměřením, hýčkání a rozmazlování zajištěno.