Plachta, díky které je voda vždy teplá

Pokud si pořizujete bazén, je nutné hledět i na práci, která vás kolem něho čeká. Není to pouze nádrž, která vám přinese pohodu a osvěžení ve vodě, ale i práce, kterou musíte absolvovat proto, aby se nestal váš sen pouze iluzí. Z toho důvodu musíte věnovat pozornost i sortimentu příslušenství k bazénu, které vám pomůže mít vodu a v ní i pocit pohodlí na takové úrovni, kterou jste měli ve vašich představách při jeho zakoupení.
opalování na lehátku ve vodě

Studená voda bazén lidmi nezaplní

Zahradní bazén si většina lidí pořizuje právě kvůli představě možného osvěžení. Pokud však voda není odpovídající vašim představám o příjemném osvěžení, ale pouze rychlém a jednorázovém, váš bazén vám bude na zahradě stát bez patřičného využívání.
• Ať už je důvod studené vody jakýkoliv (špatné místo položení nebo počasí), postarat se o jeho vyšší teplotu můžete díky solární plachtě, která umí zázraky.
Tato plachta se pokládá volně na hladinu, díky čemu se zamezí průchodu vzduchu mezi hladinou vody a samotné plachty. Z toho vyplývá, že se všechno teplo, které se v průběhu dne, ale i v noci nahromadí ve vaší vodě, bude situovat přímo do vody až na dno, kde se jeho teplota bude udržovat a pořád ohřívat.

Nemusí vždy svítit slunce

Pokud si myslíte, že solární plachta potřebuje pouze sluneční paprsky, pletete se. Ohřev vody pod ní proběhne i v době, kdy bude extrémní dusno nebo horko, i když slunce bude schované pod mraky. Rovněž tak vám udrží veškerou příjemnou teplotu v době vašeho spánku, pokud ho na noc zakryjete právě touto plachtou.
coca cola a plavky

Částečně vám pomůže i jako krycí plachta

Do jisté míry vám ochrání vaši vodu před nepříjemným napadáním nečistot ze vzduchu. Hladina vody bude zakrytá po celém obvodu a v případě, že se setkáte s nepříznivým počasím nebo silným větrem, hrubou špínu z ní můžete kdykoliv odstranit.
Snažte se mít tedy vaše luxusní zboží, kterým je váš bazén pod kontrolou a dopřejte si jeho příjemnou vodu každý den, a to i klidně před nástupem horkých letních dnů.