Masáž jen pro pány!

Spousta mužů zjistí, že je prostata součástí jejich těla, až když se objeví nějaký zdravotní problém. Když je začne je „zlobit“. Začne se moc zvětšovat, zbytňovat. Může to být jen v souvislosti s věkem. Někdy to ovšem znamená nemoc a nepříjemné problémy. Samozřejmě nejvíce obávaná je její rakovina. Výbornou prevencí této choroby je masáž prostaty. Můžete s ní zpestřit svůj sexuální život. Proč to tedy nezkusit a nespojit příjemné s užitečným? Ovšem ne každý má partnerku. Nebo ji jeho partnerka neumí. Anebo jí tato „aktivita“ zkrátka nemusí být příjemná. Pak je určitě tou nejlepší volbou svěřit se do rukou zkušených profesionálek https://mataharisalon.cz/cs/masaz-prostaty. Není třeba se stydět, důležité je se pořádně uvolnit!tvář mladého muže

Jak se vlastně provádí? Na vybranou jsou dvě polohy. Na zádech a na břiše. Masáž samotná se potom může provádět dvěma způsoby.

Prvním je masáž „vnější“. Při ní se masíruje hráz. Je jemnější, ne tak „invazivní“, ovšem není tak účinná jako masáž prováděná druhým způsobem.

Při tomto způsobu je prováděna masáž „zevnitř“, přes konečník. Je velice důležité při ní dodržovat hygienická opatření (používat rukavice). Pro lepší pocit a provádění masáže se používá lubrikační gel. Samozřejmě se tím snižuje také riziko poškození jemné sliznice konečníku. Po zavedení prstu do konečníku je prostatu možné nahmatat asi 5 centimetrů hluboko směrem k břichu. Je citlivá, ovšem jemně, trpělivě a správně prováděná masáž nebolí! Naopak. Mají se dostavit pocity příjemné. Je nutné sledovat reakce masírovaného a v případě nepříjemných či dokonce bolestivých pocitů masáž okamžitě přerušit! Některým mužům vyhovují jen velice jemné pohyby a tlak. Ale jsou tací, kteří mají rádi masáž prováděnou intenzivněji. Každá je zkrátka jiný a v tomto případě jde o velice individuální záležitost. Zjednodušit provádění masáže a výrazně vylepšit výsledný celkový prožitek může pomoci použití vhodných erotických pomůcek. Je potřeba vzájemná komunikace, vědět, co komu vyhovuje. Pak je to aktivita většině mužů velice příjemná a zdraví prospěšná!starší pár v posteli

Také v případě této masáže ovšem existují výjimky. Komu tato aktivita nevyhovuje, není prostě „jeho šálek kávy“, neměl by se do ní nutit. Absolvovat ji rozhodně nesmí pacienti s onemocněními prostaty či konečníku!