Shoďte přebytečná kila procházkami

Chtěli byste něco shodit, ale máte rádi dobré jídlo a diety nejsou ta pravá cesta pro vás? Nechcete propotit několikery trička v posilovně a ani běh nebo jízda na kole není pro vás to pravé ořechové? Tak co takhle se pustit do nějaké pohodlnější a méně náročné pohybové aktivity, která vás neodrovná, ale pomůže vám nenáročným způsobem shodit přebytečné kilogramy navíc, které vás trápí. Vyzkoušejte nenáročný způsob hubnutí chůzí Girltime. Právě chůze je pro člověka nejpřirozenější pohyb a je vhodný k hubnutí takřka pro kohokoliv.chůze.jpg
Vyzbrojte se pohodlnou obuví, popřípadě hůlkami
Navíc také k tomuto druhu pohybu nepotřebujete žádné zvláštní ani drahé vybavení. Základem je pevná a kvalitní sportovní obuv, ve které se cítíte pohodlně. Vybavit se také můžete hůlkami pro tzv. Nordic walking, díky čemuž tak při tomto pohybu kromě nohou zapojíte také vaše ruce a další svalstvo.
Vydejte se touto nejúčinnější a nejméně náročnou cestou, jak se zbavit přebytečných kil. Je to ve vašich rukou. Díky pravidelnému chození ve správném tempu tak můžete měsíčně shodit třeba až 3 kilogramy. Stačí se jen přinutit a třeba místo jízdy MHD se raději vydat na cestu pěšky nebo alespoň každý den vystoupit o pár zastávek dříve. Namísto výtahu zase můžete použít schody. Pořiďte si k tomu třeba krokoměr nebo chytré hodinky a buďte motivování splňováním vašich cílů díky každodennímu přehledu ušlých kroků.pohodlná obuv.jpg
Tento pohyb je pro tělo přirozenější a také vhodnější než třeba běh. Při chůzi totiž nejsou tolik zatěžovány klouby. Tento nenáročný pohyb vám kromě snížení hmotnosti také pomůže zpevnit a posílit svalstvo, zlepšit vaši kondici.
Vydejte se na čerstvý vzduch a užijte si třeba pohyb v přírodě. Díky rychlejšímu tempu a pravidelnosti tak brzy můžete dosáhnout vytouženého výsledku v podobě snížení hmotnosti a zpevnění vašeho těla.