Opravy nonstop

Je nám velice jasné, že ne všechno se dá naplánovat a rozhodně si nebudete splňovat nějakou vodní havárii, ale přesto všechno se to může snadno stát, to je jasné. Proto jsme tu vždy po ruce. Zavolejte uprostřed noci, ve dne, k ránu, my vám zvedneme telefon a uděláme cokoliv, abychom to vyřešili v co nejkratším časovém limitu, aby byly škody co nejnižší. Dokážeme vám s jistotou říci, že do hodiny budeme u vás, zálež na tom, kde se nehoda stane, ale uděláme všecičko, co zvládneme, abychom dostali svého slova.

servis bazénů

Vyberte si hned ještě teď. Tyhle opravy bazénů pro vás udělá náš tým, složený z kompletních profesionálů. Zajistíme čištění cirkulačních systémů ve vířivé vaně, zajistíme. Dodáme do vaší vany ty nejkvalitnější chemie za ty nejlevnější ceny, které najdete na internetu. Pokud si budete přát třeba montáž nového jakéhokoliv zařízení nebo budete chtít opravit starý, všechno zvládneme, jsme práce všeho druhu a spolupracujeme se soukromníky, tak i s velkými firmy, které zajistí toho hodně.

bubliny

Odbornost

My jsme stoprocentně odborní, specializovaní, víme, co máme udělat, kam máme sáhnout, co kde opravit, co kde vyměnit, doporučíme vám jen to nejlepší. Také spolupracujeme s celou řadou dalších lidí, dělníků, elektrikářů, stavebních firem, abyste dostali co nejširší nabídku služeb a všechno si moli domluvit u jedné firmy, která je zvyklá mezi sebou spolupracovat a komunikovat, tak to bude pro vás i pro dělníky lepší, protože budou vědět, jak tohle všechno funguje. Opravujeme čerpadla, dokážeme zazimovat bazén. Uděláme veškeré opravy, které souvisí s bazénem a tak dále. Záruční i pozáruční servis je samozřejmostí. Vyčistíme u vířících van masážní trubice, které je potřeba pravidelně čistit, protože tyhle stroje jsou opravdu u drahé a jistě nikdo z vás nechce, aby se vám to třeba rozbilo. Bude to jednoduché. Bude to levné a skvělé.