Když žena samice vábí

Každá žena touží být krásná. Je to vlastně pud, respektive pudy. Žena samice vábí muže samce. Záleží jí na tom, aby našla toho nejkvalitnějšího samce, který by představoval kvalitní genetický materiál pro zplození potomků. Proto je nutné vynaložit nezanedbatelné snažení, aby byla shledána dostatečně krásnou. Největší úsilí věnují vábení především mladé ženy, které jsou z biologického hlediska ty nejvhodnější adeptky pro zrození nového života. Samozřejmě zní to poněkud machochisticky, ale v principu to tak vždycky bylo. Sexualita primárně slouží především k plození dalších generací a k zachování rodu.

Samozřejmě vztah mezi mužem a ženou na rozdíl od zvířat nefunguje naštěstí na čistě pudové bázi, ale do značné míry je takto determinován a nemůžeme to nijak popírat.
 

Pěstujte svou vnitřní krásu

Vábit samce znamená svádět. Svádění shledávají ženy obvykle jako velmi příjemné. Aby žena mohla svádět, potřebuje dobře vypadat. Mnoho žen se domnívá, že krása je o množství make-upu a  rafinovanosti out fitu. Proto ženy neváhají utratit nesmírné množství peněz za kosmetiku i oblečení.

Mnoho žen dokáže trpět hlady, aby si mohla pořídit značkovou kabelku. To v tom lepším případě. Mnoho žen samozřejmě dokáže trpět hlady jen proto, aby dosáhlo své vysněné postavy a ohrožují tím své zdraví. Touha po kráse dává vydělat kosmetickým firmám, salónům krásy i klinikám plastické chirurgie. Přesto není nikde řečeno, že žena s dokonalým make-upem, v kostýmku od Chanela a s vyspraveným poprsím značkovým plastickým chirurgem, bude shledána mužem jako přitažlivá.

Na jednu věc totiž ženy zapomínají. Na něco, co zní sice trochu frázovitě, ale co na muže především platí.Je to vnitřní krása, která vyvěrá z hlubin nitra. Mnoho žen se domnívá, že když to není vidět, muž na tom netrvá, ale opak je pravdou. Krása ženy zaujme krátkodobou pozornost muže, ale je to šarm a kouzlo osobnosti, která tu pozornost skutečně dokáže zbystřit. Proto jsou i méně krásné a upravené ženy u mužů úspěšnější.
Proto dobrá rada na závěr. Ženy pěstujte svoji vnitřní krásu, která Vám dodá tu skutečnou jiskru.