Blízko ke všem pražským památkám

Vyrazit na prodloužený víkend do Prahy a zajistit si ubytování v nějaké okrajové části je velmi nevýhodné. Budete muset dojíždět do centra, za dopravu utratíte poměrně hodně peněz, nemluvě o tom, že v metru nebo autobusu strávíte třeba i přes hodinu denně, a to je přeci škoda. Pokud jste se tedy rozhodli vyrazit do tohoto krásného stověžatého velkoměsta, investujte raději do bydlení přímo v centru.

Karlův most v zimě

Možná namítáte, že bydlení v centrálních částech Prahy je šíleně drahé. Máte pravdu, pokud se bavíme o hotelech a penzionech. Zde ceny opravdu mnohdy atakují několikatisícové částky. Nejedná se však o jedinou variantu, kterou máte. Další alternativou je například ubytovna v Praze, která vám může poskytnout stabilní zázemí při vaší cestě do Prahy. Budete bydlet v oblasti Černého mostu, což je stále centrální oblast, ze které se během několika minut dostanete kamkoliv, jezdí sem samozřejmě i metro. Jedná se tedy o opravdu výbornou lokalitu, která vám usnadní transport a minimalizuje použití dopravních prostředků na minimum.

Nemusíte se vzdávat svého soukromí
Když se řekne ubytovna, tak si většina lidí představí sdílené pokoje, minimum soukromí, špinavé sociální zařízení a tak podobně. To vše je samozřejmě zcestné. Tyto jednotky jsou zařízeny kvalitně, moderně a pohodlně, najdete zde veškerý nábytek, který budete potřebovat. Koupelna i toaleta je samozřejmě udržovaná, pokud ji nechcete sdílet, můžete si připlatit za vlastní.
modrá sedačka a postel
Jde tedy jen o to, kolik chcete investovat. Jestliže chcete ušetřit, můžete zde strávit noc již od 200 korun. Pokud si chcete připlatit za ještě větší pohodlí, které však není nezbytné, také to jde. Jedná se tedy o výbornou možnost, kterou při svých cestách do Prahy využívá většina nízkonákladových baťůžkářů.