Zachovejte ve výrobě bezpečnost i pohodlí

Mít dokonale vybavenou dílnu je snem každého podnikatele v oboru výroby. Jenže kolikrát musíte řešit problém s bezpečnostní práce! Je to vážně náročné! Nakonec to zná každý podnikatel, nebo vedoucí výroby, když jej navštíví kontrolní orgán v tomto směru. Nestačíte se divit, co po Vás požaduje, viďte?

Zachovejte bezpečnost práce a zároveň pohodlí zaměstnanců.

Při koupi vybavení jakýchkoliv pracovních doplňků myslete i na takové drobnosti, jako jsou např. vyvažovače https://www.b2bpartner.cz/vybaveni-dilen/vyvazovace-a-balancery/ , které nejen usnadní spoustu práce Vašim zaměstnancům, ale i zachovají bezpečnost práce při jednotlivých úkonech.

lano na kladce

Umíte si představit, že při přesunech, či opravách jednotlivých součástí potřebných ke kompletování hotového výrobku by mohlo dojít ke zbytečným úrazům?

Raději ani nepomyslet na to, že by nastala situace, kdy byste museli řešit pracovní úraz. To je snad větší polízanice, než neplnění termínů!

Pořízením vyvažovačů určitě práci svým zaměstnancům na dílnách usnadníte, ale také předejdete možným úrazům, které by jinak mohly vzniknout! Bez vyvažovačů by se Vaši zaměstnanci denně potýkali s přemísťováním, nebo zvedáním objemných komponentů, které potřebují k výrobě finálního produktu, vlastními silami. Kolik námahy a času by ztratili! A pokud pracují úkolem, moc by si nevydělali! A že při takovém zdvihání, nebo přesouvání může dojít k úrazu lehce a rychle? O tom není pochyb! Stačí drobné zakopnutí při manipulaci a složitý úraz je na světě!

rezavý řetěz

Ale nebudeme si hrát na sýčka, který https://www.melvil.cz/kniha-svet-ktery-skoncil-vcera/ je předzvěstí špatných zpráv!

Vyvažovače s pojistkou, které dokonale zabraňují nechtěnému posunutí břemene, budou pro Vaše zaměstnance skvělou pomůckou při manipulaci, jak s těžkou součástkou, tak s nářadím, které na nich může být zavěšeno!

Dopřejte svým zaměstnancům nejen bezpečnost při práci, ale také pohodlnou a nenáročnou manipulaci s těžšími břemeny!