Hotel Galant v Lednici čeká na Vaši návštěvu

Nemusíte být královského rodu, abyste mohli prožít víkend, dovolenou nebo pracovní kongres v pohádkovém prostředí. Bydlet 100 m od zámku Lednice, pohybovat se v samém srdci Lednicko – valtického areálu, to vše se vám může splnit.
Protože Lednice hotel vám tuto možnost nabízí.
 Pokoji Standard vás přivítá příjemným romantickým a lehce zámeckým stylem.
Pokoj Deluxeje vhodný pro náročné skupinky přátel a rodiny s dětmi. Naleznete zde obývací pokoj a samostatnou ložnici.
Rodinný pokojtaké nabízí prostor a komfort. Vhodný pro rodiny s dětmi a skupinku přátel.

bílá umyvadla v hotelové koupelně

I zde najdete samostatnou ložnici a obývací pokoj.
Wifi , satelitní TV, vysoušeč vlasů a trezor najdete na každém pokoji.
Spát budete jako na obláčku, protože matrace jsou ergonomické, povlečení ze 100 % bavlny a polštáře s antialergickou úpravou.
Většina pokojů má krásný výhled na slepé rameno řeky Dyje.
Pokud potřebujeteprostory a sály pro rodinné nebo firemní akce, vše vám zařídíme. Ve zrekonstruovaných salóncích, které pojmou 30, 80 a 200 lidí, se všichni budete cítit příjemně. Technické vybavení vám rádi zapůjčíme. Není problém zajistit banketové stravování, slavnostní raut, degustaci, grilovačku, garden party u bazénu, nebo sportovní odpoledne. Zajistíme grilování selete nebo pravou moravskou zabíjačku v zahradní restauraci. Zařídíme na přání ochutnávku rumů, slivovic nebo návštěvu originálního vinného sklepa. Ale i prohlídku zámku Lednice a ostatních památek UNESCO.

zvonek na hotelové recepci

Navštivte zahradní restauraci. Můžete se u nás najíst jako ubytovaný host, ale také jen jako výletník. Určitě neodoláte grilovaným steakům, klobáskám z řeznictví v Podivíně, grilované zelenince nebo zelno-křenovému salátu. I hotovky a polévky u nás najdete. Vše je z lokálních zdrojů, čerstvé a ručíme hlavou za kvalitu našich pokrmů.
Vychlazené domácí pivo Galant vám jistě udělá radost, stejně tak svěží víno nebo čerstvě připravená limonáda s právě natrhanými bylinkami.